Контакт - Kingswel Машини Co, Ltd

Контактирајте не

kingswel машини

адреса

 1 Yuefeng Rd, Zhangjiagang, Jiangsu,

Кина (Zhangjiagang Економски Развој

Zone, Zhangjiagang, Jiangsu, China)

телефон

(+86) 13901569990

(+86) 13962250904

 (+86) 13773271616

(+86) 18862615101

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!