Вести

 • Се осигури безбедноста на нашите производи и вработените
  Време на мислењето: Feb-28-2020

  Од новиот коронавирус беснее во Кина, до владини институции, до обичните луѓе, ние Kingswel машини во регионот на сите сфери на животот, сите нивоа на единици се активно преземање акција за да се направи добра работа на епидемија превенција и контрола на работата. Иако нашата фабрика не е во ...Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Април-26-2017

  Почитувани клиенти, Kingswel е подготвена да учествува во 31 Chinaplas 2017 во Guangzhou.The саем е од 16-ти до 19-ти мај. Нашиот штанд број е S01, Сала 11.1. Ви благодариме на сите за поддршката и внимание за Kingswel и не можам да дочекам да го гледате на Chinaplas. Со почит, Ерик Ксу Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Feb-22-2016

  Почитувани клиенти и пријатели, Kingswel машини се случува да се земе учество во Chinaplas саем 2016 во Шангај. Информации кабина број е подолу. Ви благодариме на сите за помошта и доверба за да Kingswel Машини за толку многу години. Не можеме да чекаме да го гледате на 2016 Chinaplas во Шангај. Во овој ф ... Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Април-27-2015

  Kingswel се случува да се земе учество во 2015 Chinaplas во Гуангжу. време на изложбата е од 20 мај до 23 мај Нашиот штанд број е 11.1 S65. Се надеваат дека за да ја видите нашите стари и нови клиенти таму! Прочитај повеќе »

WhatsApp Онлајн Chat!