HG70-120

HG70-120

Përshkrim i shkurtër:

Kjo seri është modeli upgrade i serisë PGB. përmirësoi plotësisht sistemin plasticizing, cilësi të lartë, të jepnin të lartë dhe të konsumit të ulët. Makinë të vogël në shkallë miraton më të përparuara sistemi derdhur lëviz është i shpejtë dhe nuk ka ndikim. Shpejtësia e lëviz është 50% më i shpejtë se tipi normale. shkallë Big miraton Efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë, ajo mund të kursejnë më shumë se 25% të energjisë se tipi normale. seri HG makine goditje e madhe derdhur PLC me ndërfaqe e njeriut-makinë, operacion prekje, i përshtatshëm dhe të thjeshtë. modernizuar plotësisht plast ...


Detail Product

Produkt Tags

Kjo seri është modeli upgrade i serisë PGB. përmirësoi plotësisht sistemin plasticizing, cilësi të lartë, të jepnin të lartë dhe të konsumit të ulët.

Makinë të vogël në shkallë miraton më të përparuara sistemi derdhur lëviz është i shpejtë dhe nuk ka ndikim. Shpejtësia e lëviz është 50% më i shpejtë se tipi normale.

shkallë Big miraton Efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë, ajo mund të kursejnë më shumë se 25% të energjisë se tipi normale.

seri HG goditje e madhe derdhur makine

PLC me ndërfaqe e njeriut-makinë, operacion prekje, i përshtatshëm dhe të thjeshtë.

përmirësoi plotësisht sistemin plasticizing, cilësi të lartë, të jepnin të lartë dhe të konsumit të ulët.

modernizuar plotësisht parë në jashtë kreu i parë akumulator vdesin, rrjedhjen e materiale pa probleme, materiale dhe ngjyra ndryshon shpejt.

Miratimi i sistemit të fundit fiksim, forca goditjen në myk është uniforme, e bëjnë të qëndrueshme.

Plotësisht funksionale, mund të plotësojë të gjitha llojet e kërkesës goditje produktet e derdhur procesin e prodhimit.

Efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë, ajo mund të kursejnë më shumë se 25% të energjisë se tipi normale.

HG70-HG120  Main Parametri

Model Machine

HG70B

HG80B

HG90B

HG100B

HG120B

Machine Model Specifikim

Frekuenca hidraulike Ruajtja e Energjisë

Frekuenca hidraulike Ruajtja e Energjisë

Frekuenca hidraulike Ruajtja e Energjisë

Frekuenca hidraulike Ruajtja e Energjisë

Frekuenca hidraulike Ruajtja e Energjisë

Max. Volumi i produktit (L)

15

30

60

100

160

Përshkruar dimension (L x W x H m)

4.5 mm 1.8 x 3.3

4.5 mm 1.8 x 3.3

5 x 1.8 x 3.7

5.6 × 1.9 × 3.9

6.5 mm 2.1 x 4.5

peshë makine (t)

10

10.5

12.8

18

20

Sistemi plasticizing

Vidhos Diametri (mm)

∮70

∮80

∮90

∮100

∮120

Vidë L / D

24: 1

24: 1

24: 1

24: 1

24: 1

Extruder Motor Fuqia (kW)

22

30

37

45

110

Zona ngrohje

3

4

4

4

5

Fuqia e ngrohjes (kW)

11.6

16

17.6

19.4

26

Plasticizing kapacitetit (kg / h)

55

90

120

160

240

ashensor platformë stroke (mm)

250

250

350

350

450

Die Sistemit Shef

Akumulator Volum (L)

3

4

6.6

12

16

Zone ngrohje

5

5

5

6

5

Fuqia e ngrohjes (kW)

13.3

17

20.5

28

32

Max. Die grykë (mm)

∮260

∮300

∮340

∮400

∮500

Front-Back Stroke (mm)

400

400

550

600

600

goditjen Sistemit

Mold Platen (W x H mm)

650 x 550

800 × 660

940 x 870

1080 x 1080

1200 x 1500

Min. Hapësira (mm)

350

350

450

600

600

Max. Hapësira (mm)

800

800

1100

1400

1400

Goditjen Force (kN)

250

250

300

480

550

sistemit hidraulik

Pump Oil Lloji

Vane Pump

Vane Pump

Vane Pump

Vane Pump

Vane Pump

Pump Zhvendosja

94 (cm3 / Rev)

94 (cm3 / Rev)

136 (cm3 / Rev)

153 (cm3 / Rev)

200 (cm3 / Rev)

Motor Fuqia (kW)

22

22

30

37

45

Sistemi Vlerësuar me presion (MPa)

12

12

12

12

12

Servo Sistemi Hidraulike Për Optional

Pump Oil Lloji

Pump Gear

Pump Gear

Pump Gear

Pump Gear

Pump Gear

Pump Zhvendosja

100 (L / min)

100 (L / min)

120 (L / min)

150 (L / min)

190 (L / min)

Motor Fuqia (kW)

11

11

15

18.5

22

Sistemi Vlerësuar me presion (MPa)

12

12

12

12

12

Furnizimi me energji elektrike

Furnizimi e tensionit (V)

380

380

380

380

380

Furnizim Frekuenca (Hz)

50

50

50

50

50

Wire Connection

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Total Vlerësurat Fuqia (kW)

68.9 / 57.9

85/74

105.1 / 90.1

129,4 / 110.9

213/190

Konsumi mesatar i energjisë (kW)

65% e totalit

65% e totalit

65% e totalit

65% e totalit

65% e totalit

Furnizimi me ajër

Air Burimi Pressure (MPa)

0.8

0.8

0.8

0.8

0.8

Konsumit ajror (m 3/ min)

1

1

1

1

1.2

Furnizim me ujë

Uji Burimi Pressure (MPa)

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

Konsumi ujit (L / min)

200

200

300

300

400

Parametri në font të kuqe është servo sistem hidraulik.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!