makinë të veçantë për vendin

makinë të veçantë për vendin

Përshkrim i shkurtër:

According to customer’s requirements, we development some special machine. Such as special extrusion system for automobile material, different structure 3D air duct machine to follow different requirements, big machine for pallet and many special shaped products. Product Description: HC90 Special Machine For Seats The best know brand series, have a large amount of customers in worldwide; it is famous for excellence, practical results and classic 1. Mold open and clamping system adopt the ge...


Detail Product

Produkt Tags

Sipas kërkesave të konsumatorëve, ne zhvillimin e disa makinë të veçantë. Të tilla si sistemi të veçantë nxjerrje për materiale të automobilave, struktura të ndryshme 3D makinë kanal ajri për të ndjekur kërkesat e ndryshme, makinë e madhe për paletë dhe shumë produkte të veçanta në formë.

Përshkrim i produktit:

HC90 makinë të veçantë për vende

20150508125817_5200

më të mirë seri markë e di, kanë një sasi të madhe të konsumatorëve në të gjithë botën; ajo është e njohur për përsosmëri, rezultatet praktike dhe klasike

1. Mold sistem i hapur dhe goditjen miratojë ingranazh dhe raft në-fazë synojnë binjak-bosht pajisje goditjen;

2. shtyn naftës tank goditjen myk;

3. Miratimi X krahu tërheq myk pllakë e presës tipografike për të rritur ngurtësinë e myk pllakë e presës tipografike, tërheq pjerrët krahun është 45 °, hapësira për myk është i madh;

4. Sistemi nxjerrje miratojë konvertimit të frekuencave kontrollon makinës, sasia e nxjerrje është i madh;

5. Miratimi i PLC me markë japoneze Panasonic, programues është e optimizuar, të gjitha pajisjet elektrike miratojë markë e famshme botërore.

HC90

Parametri teknike

● Max.volume e produkteve ------------------------------ 60L

● nxjerrje

Vidë diametër 90mm --------------------------------

gjatësia vidë / dia. raporti ---------------------------- 25: 1

Kapaciteti plasticizing ------------------------- 150 kg / h (HDPE)

Fuqia ngrohje ------------------------------ 25 KW

Driving Fuqia ------------------------------ 45 KW

● Sistemi morsetë

Max.dia. i vdesin ----------------------------- 350mm

Fuqia ngrohje të vdesin --------------------------- 20 KW

Volumi i akumulator ------------------------- 6L (8L)

● Sistemi morsetë

dimensionet platini (W x H) ------------------ 900x800mm

Goditjen fuqi --------------------------------- 270 KN

Max. presës tipografike hapja goditje ------------------------ 400-1050mm

Max.speed i pajisjes goditjen (cikli boshe) ------------- 600PC / H

Mold dimension (W * H) ---------------------- 700x1000mm

Trashësia e myk ---------------------------- 405-600mm

● sistemit hidraulik

小 泵 pompë Small ----------------------------------- 16MPa

pompë Big ------------------------------------ 12 MPa

● Sistemi pompë të naftës

Fuqia motorike pompë të naftës -------------------------- 30 KW

fuqia e motorit e trashësi krahasime ----------------------- 4 kW

energjisë elektrike

tensionit të energjisë ---------------------------------- AC380V

Frekuenca ------------------------------------- 50Hz

Lidh kabllo ------------------- Tre Faza e sistemit katër tela

Total Fuqia vlerësuarat ------------------------------ 124 KW


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!