kingswel машини  е една од најголемите бази на производство на удар лиење машини во светот. Компанијата е отсек во областа на проектирање, производство и продажба на сите видови на удар лиење опрема, кои се погодни за производство на шупливи пластични производи, како што се пластични шишиња, садови, буриња, кутии, чанти, играчки, пластични коцки, супер-големи пластични буриња и сл, со окупација од 0.01-5000 литар. Најголемата 1000-литарски шупливи удар калапи машина е во право тука. Со 60% од окупацијата на пазарот, различни видови на компанијата имаат worldwidely продаваат во Југоисточна Азија, Европа, Америка, земјите Арабија итн Allthe компоненти на производи имаат положено за сертификација на американскиот UL, CSA или IS09000 (2000), кој прави производи сигурно да се биде на највисок квалитет на производи на меѓународно ниво.

Контактирајте не Прочитај повеќе

Избрана производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!