За нас - Kingswel Машини Co, Ltd

за нас

kingswel машини  е една од најголемите бази на производство на удар лиење машини во светот. Компанијата е отсек во областа на проектирање, производство и продажба на сите видови на удар лиење опрема, кои се погодни за производство на шупливи пластични производи, како што се пластични шишиња, садови, буриња, кутии, чанти, играчки, пластични коцки, супер-големи пластични буриња и сл, со окупација од 0.01-5000 литар. Најголемата 1000-литарски шупливи удар калапи машина е во право тука. Со 60% од окупацијата на пазарот, различни видови на компанијата имаат worldwidely продаваат во Југоисточна Азија, Европа, Америка, земјите Арабија итн Allthe компоненти на производи имаат положено за сертификација на американскиот UL, CSA или IS09000 (2000), кој прави производи сигурно да се биде на највисок квалитет на производи на меѓународно ниво.

Ние инсистираме на верувањето, со сите сили да се направи првата класа дизајн со различни видови на квалитет гарантира, и совршено се прикаже односот помеѓу нашите производи и луѓето, и прилагодливоста кон времето.

Она што ние се концентрираме на не е само минута од механички дизајн или на дел од функција, но исто така и ние се обидуваме се потрудиме да се научно комбинираат духот на вашата компанија денес и утре.

Секој производ се проценува од страна на дизајнерот за навика на животната средина на користење и на овој тренд. Имаме експертиза за истражување и студија оддел и продажбата на услугата мрежа низ целата земја, исто така, со современа опрема и персонал; дека ние може во секое време да ја зграпчиме шансата и брзо да се обезбеди најдобра услуга за вас.

Надворешниот изглед на фабрика
Надворешниот изглед на фабрика

1

1

1

1

1


WhatsApp Онлајн Chat!