Се гледаме на 2017 Chinaplas во Гуангжу

Почитуван кориснику,

Kingswel е подготвена да учествува во 31 Chinaplas 2017 во Guangzhou.The саем е од 16-ти до 19-ти мај. Нашиот штанд број е S01, Сала 11.1. 

Ви благодариме на сите за поддршката и внимание за Kingswel и не можам да дочекам да го гледате на Chinaplas.

Со почит,

Ерик Ксу


Време на мислењето: Април-26-2017
WhatsApp Онлајн Chat!