2016 Chinaplas Бут број за Kingswel машини

Почитувани клиенти и пријатели,

Kingswel машини се случува да се земе учество во Chinaplas саем 2016 во Шангај. информации кабина број е подолу.

Ви благодариме на сите за помошта и доверба за да Kingswel Машини за толку многу години. Не можеме да чекаме да го гледате на 2016 Chinaplas во Шангај.

На овој саем, покрај дува машина мувла и мувла, 3D печатач е исто така вклучени. Овој пат, ние ќе донесе машина за влез ниво и однапред ниво на 3D печатач.

Очекувам дека ќе се видиме во Шангај.

Со почит,

Kingswel машини 

22 Фев, 2016

20160221182000_6098


Време на мислењето: Feb-22-2016
WhatsApp Онлајн Chat!