seri HG stacion të dyfishtë

seri HG stacion të dyfishtë

Përshkrim i shkurtër:

Kjo seri është modeli upgrade i serisë PGB. përmirësoi plotësisht sistemin plasticizing, cilësi të lartë, të jepnin të lartë dhe të konsumit të ulët. Makinë të vogël në shkallë miraton më të përparuara sistemi derdhur lëviz është i shpejtë dhe nuk ka ndikim. Shpejtësia e lëviz është 50% më i shpejtë se tipi normale. shkallë Big miraton Efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë, ajo mund të kursejnë më shumë se 25% të energjisë se tipi normale. seri HG makine goditje të vogël derdhur PLC me ndërfaqe e njeriut-makinë, operacion prekje, i përshtatshëm dhe të thjeshtë. modernizuar plotësisht Pla ...


Detail Product

Produkt Tags

Kjo seri është modeli upgrade i serisë PGB. përmirësoi plotësisht sistemin plasticizing, cilësi të lartë, të jepnin të lartë dhe të konsumit të ulët.

Makinë të vogël në shkallë miraton më të përparuara sistemi derdhur lëviz është i shpejtë dhe nuk ka ndikim. Shpejtësia e lëviz është 50% më i shpejtë se tipi normale.

shkallë Big miraton Efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë, ajo mund të kursejnë më shumë se 25% të energjisë se tipi normale.

seri HG goditje të vogël derdhur makine

PLC me ndërfaqe e njeriut-makinë, operacion prekje, i përshtatshëm dhe të thjeshtë.

përmirësoi plotësisht sistemin plasticizing, cilësi të lartë, të jepnin të lartë dhe të konsumit të ulët.

modernizuar plotësisht vdesin kokë nxjerrje, rrjedhjen e materiale pa probleme, materiale dhe ngjyra ndryshon shpejt.

Miratimi i sistemit të fundit fiksim, forca goditjen në myk është uniforme, e bëjnë të qëndrueshme.

Sistemi më i avancuar i derdhur lëviz është i shpejtë dhe nuk ka ndikim. Shpejtësia e lëviz është 50% më i shpejtë se tipi normale.

Efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë, ajo mund të kursejnë më shumë se 20% të energjisë se sa tipi normale.

seri HG parametër stacion të dyfishtë

Model Machine

HG60YR / 1

HG70YR / 1

HG80YR / 1

HG90YR / 1

HG100YR / 1

Machine Model Specifikim

Head Single

Head Single

Head Single

Head Single

Head Single

Max. Volumi i produktit (L)

2

5

8

15

30

Përshkruar dimension ( L x W x H m )

3.3 × 2.2 × 2.4

3.9 mm 2.2 x 2,5

3.9 mm 2.2 x 2,5

4.2 × 2.9 × 2.9

5.6 × 4.4 × 3.5

Peshë makine ( t )

3.8

5

6

7.8

15

Sistemi plasticizing

Vidhos Diametri (mm )

∮60

∮70

∮80

∮90

∮100

Vidë L / D

24: 1

24: 1

24: 1

24: 1

24: 1

Extruder Motor Fuqia ( kW )

15

22

30

55

55

Zona ngrohje

3

3

4

4

4

Fuqia e ngrohjes ( kW )

8.4

11.6

16

17.6

19.4

Plasticizing kapacitetit (kg / h)

50

55

90

120

160

ashensor platformë stroke (mm)

200

200

200

250

250

Die Head

Zone ngrohje

3

3

3

3

5

Fuqia e ngrohjes ( kW )

4.2

5.6

5.6

8.1

15.1

Max. Die grykë (mm )

∮90

∮135

∮135

∮180

∮250

goditjen Sistemit

Mold Platen (W x H mm )

300 × 320

360 x 400

380 x 420

480 x 510

600 × 700

Min. Hapësira (mm )

138

160

160

240

380

Max. Hapësira (mm )

368

520

550

620

980

Goditjen Force (kN )

45

100

100

150

220

Stroke Moving (mm )

320

406

500

650

850

sistemit hidraulik

Pump Oil Lloji

Dyfishtë Vane Pump

Dyfishtë Vane Pump

Dyfishtë Vane Pump

Dyfishtë Vane Pump

Dyfishtë Vane Pump

Pump Zhvendosja( cm 3 / Rev )

6 + 53

6 + 53

6 + 53

8 + 85

10 + 136

Motor Fuqia ( kW )

5.5

7.5

7.5

11

30

Sistemi Vlerësuar me presion ( MPa )

10

10

10

10

12

Hidraulike Servo Sistemit

Pump Oil Lloji

Pump Gear

Pump Gear

Pump Gear

Pump Gear

Pump Gear

Pump Zhvendosja( L / min )

80

80

100

100

120

Motor Fuqia ( kW )

11

11

13

13

15

Sistemi Vlerësurat Fuqia ( MPa )

10

10

10

10

12

Furnizimi me energji elektrike

Furnizimi e tensionit ( V )

380

380

380

380

380

Furnizim Frekuenca ( Hz )

50

50

50

50

50

Wire Connection

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Tre Faza Katër Tela

Total Vlerësurat Fuqia ( kW )

33.1

46.7

59.1

81.7

119.5

Konsumi mesatar i energjisë ( kW )

65% e totalit

65% e totalit

65% e totalit

65% e totalit

65% e totalit

Furnizimi me ajër

Air Burimi Pressure ( MPa )

0.8

0.8

0.8

0.8

0.8

Konsumit ajror ( m 3 / min )

0.8

0.8

0.8

0.8

1.2

Furnizim me ujë

Uji Burimi Pressure ( MPa )

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

Konsumi ujit ( L / min )

45

45

45

45

45


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!