Kingswel është e gatshme për të marrë pjesë në 2015 Chinaplas

Kingswel do të marrë pjesë në 2015 Chinaplas në Guangzhou. Ora Ekspozita është nga 20 maji deri në maj 23 numri ynë kabinë është 11.1 S65. Shpresë për të parë klientët tanë vjetra dhe të reja atje!


Ora Post: Apr-27-2015
WhatsApp Online Chat!