Shihemi në 2017 Chinaplas në Guangzhou

I dashur klient,

Kingswel është e gatshme për të marrë pjesë në më 31 Chinaplas 2017 në Guangzhou.The panair është nga 16 deri më 19 maj. numri ynë kabinë është S01, Hall 11.1. 

Ju faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe vëmendjen për Kingswel dhe ne nuk mund të presim për të parë ju në Chinaplas.

Best Regards,

Eric Xu


Ora Post: Apr-26-2017
WhatsApp Online Chat!