2016 Chinaplas Booth Numri për Kingswel makineri

Konsumatorëve të nderuar dhe miq,

Kingswel Makineria do të marrë pjesë në 2016 Chinaplas panair në Shanghai. Informacioni Numri kabinë është më poshtë.

Ju faleminderit të gjithëve për ndihmën dhe besimin në Kingswel Makina për kaq shumë vite. Ne nuk mund të presim për të parë ju në 2016 Chinaplas në Shanghai.

Në këtë panair, përveç makinës defekt myk dhe myk, printer 3D është përfshirë gjithashtu. Këtë herë, ne do të sjellë makinën e nivelit të hyrjes dhe të nivelit të avancuar 3D printer.

Looking forward për të parë ju në Shanghai.

Juaji Sinqerisht,

Kingswel Makineri 

22th, Shkurt, 2016

20160221182000_6098


Ora Post: shkurt-22-2016
WhatsApp Online Chat!