makinë të veçantë për gypit ajrit 3D

makinë të veçantë për gypit ajrit 3D

Përshkrim i shkurtër:

  According to customer’s requirements, we development some special machine. Such as special extrusion system for automobile material, different structure 3D air duct machine to follow different requirements, big machine for pallet and many special shaped products. Product Description: 3D Air Duct Machine Product Description: Equipped with the sequential ejection die head system (SECO), this model allows products to achieve a “soft – hard – soft” structure. The ...


Detail Product

Produkt Tags

 

Sipas kërkesave të konsumatorëve, ne zhvillimin e disa makinë të veçantë. Të tilla si sistemi të veçantë nxjerrje për materiale të automobilave, struktura të ndryshme 3D makinë kanal ajri për të ndjekur kërkesat e ndryshme, makinë e madhe për paletë dhe shumë produkte të veçanta në formë.

Përshkrim i produktit:

3D Air Duct Machine

20150508122732_4418

Përshkrim i produktit:

Pajisur me vazhdues nxjerrje sistemit kokë die (SECO), ky model mundëson produkte për të arritur një "butë - hard - e butë" strukturë. Përdorimi i dy llojeve të materialeve që kanë karakteristika të ndryshme mund të prodhojë një tub ventilimi të lartë të performancës. Pjesët tub është e lehtë për të çmontuar, dhe ka shok-thithjen, tkurrje dhe zgjerim ngrohjes dhe karakteristika të tjera.

E pajisur me pajisjen "vakum" defekt krahasime tërheqje, ajo mund të arrijë shumën minimale prodhimin e flash në produkt dhe kështu për të shpëtuar materialet. Sipërfaqja e brendshme e produktit është e qetë, e cila në masë të madhe të rritur rezistencën presionin e tubave.

Pajisur me boshtor dhe radiale (në X dhe drejtime Y) pajisjet e kontrollit trashësi muri, ajo mund të siguruar trashësi uniforme mur të produkteve, veçanërisht në pjesën me kurbatura e vogël e produkteve.

Model pajisje

 

FP2-200 

FP-200 

Koha cikël të thatë

Pc / h

180

  pajisja goditjen Model i njësisë fiksim

 

C500

forcë

KN

500

madhësi Platen (L * H)

mm

1050 x 1000

Mold goditje

mm

300 ~ 1200

Stroke e myk goditjen

mm

450

Shpejtësia e mbylljes myk

mm / s

200

Stroke e lëvizjes myk pllakë e presës tipografike

mm

450

extruder E55

 

〇 

〇 

E65

 

● 

● 

E75

 

〇 

〇 

E90

 

〇 

〇 

extruder E55

 

〇 

 

E65

 

● 

E75

 

〇 

E90

 

〇 

akumulator HP-1

 

〇 

〇 

HP-1,5

 

● 

〇 

HP-2

 

〇 

〇 

HP-2,5

 

〇 

● 

HP-5

 

〇 

〇 

akumulator HP-1

 

〇 

  

HP-1,5

 

● 

HP-2

 

〇 

HP-2,5

 

〇 

Sequence injeksion vdesin kokë Min. hundë 

mm

15

15

Max. hundë

mm

80

80

Fuqia e ngrohjes në kokën e vdesin 

KW

37

30

Pikat e drejtimin aksial 

 

100

100

Pikat e drejtimit X-radial 

 

100

100

Pikat e drejtimit Y-radial 

 

100

100

vakuum tërheqje  Max. rrjedhë

m 3/ h

530

Max. Kapaciteti thithje

mbar

-320

pushtet

KW

7.5

Thithje vëllimi rregullim

 

kontrollit të ndihmës

Korniza heqjen goditje

mm

450

450

pompë të naftës fuqia motorike

KW

48

48

Servo fuqia motorike

KW

4

4

fuqia e Përgjithshme

KW

160

160

konsumi mesatar

KW / h

70

70

Konsumi i ajrit të ngjeshur

m 3/ h

0.8 mm 1

0.8 mm 1

konsumi i ftohjes

m 3/ h

0.3 mm 10

0.3 mm 10

dimension e përgjithshme (L x W x H)

m

6.3 × 3.8 × 4.4

6.3 × 3 × 4.4

Në përgjithësi Pesha

ton

30

26

 

Të dhënat e listuara në tabelën është për referencë çdo modifikim nuk do të njoftohet

● Konfigurimi bazë konfigurimi 〇optional 

Aplikimet kryesore i extruder 

 modeli extruder

 

E55

E65

E75

E90

Dia. i vidë

mm

55 

65 

75 

90

 L / D

 

25: 1

25: 1

25: 1

30: 1

Max. shpejtësia e rradhës

rpm

90

90

85

87

 Kapaciteti nxjerrje

Kg / h

50 

60 

90 

120

fuqia motorike

KW

15

18.5

30

55

fuqia ngrohje

KW

8.8

11.8

17

24.6

Të dhënat e listuara në tabelën është për referencë çdo modifikim nuk do të njoftohet

Aplikimet kryesore e akumulator

Modeli i kokës vdesin

 

HP-1

HP-1,5

HP-2

HP-2,5

HP-5

Max. vëllimi i kokës vdesin

L

1

1.5

2

2.5

5

Max. akumulator

kg

0.75

1.1

1.5

1.9

3.75

shpejtësia Injection

Kg / s

0.5

0.5

0.5

0.5

1

Të dhënat e listuara në tabelën është për referencë, çdo ndryshim nuk do të njoftohet 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!