makinë të veçantë për rezervuar karburanti auto

makinë të veçantë për rezervuar karburanti auto

Përshkrim i shkurtër:

According to customer’s requirements, we development some special machine. Such as special extrusion system for automobile material, different structure 3D air duct machine to follow different requirements, big machine for pallet and many special shaped products. Product Description: Special Machine For Auto Fuel Tank This machine is composed by six sets of extruder system, six layer die head system, platen-moving system, hydraulic pressure, pneumatic system,electric system, automatic take ...


Detail Product

Produkt Tags

Sipas kërkesave të konsumatorëve, ne zhvillimin e disa makinë të veçantë. Të tilla si sistemi të veçantë nxjerrje për materiale të automobilave, struktura të ndryshme 3D makinë kanal ajri për të ndjekur kërkesat e ndryshme, makinë e madhe për paletë dhe shumë produkte të veçanta në formë.

Përshkrim i produktit:

Machine Special For Auto karburantit tank

20150508130114_4887

Kjo makinë është e përbërë nga gjashtë grupe të sistemit extruder, gjashtë shtresa të sistemit kreu vdesin, sistemit pllakë e presës tipografike-lëvizje, presion hidraulik, sistemit pneumatike, të sistemit elektrik, automatike të marrë jashtë sistemit dhe kështu me radhë. Kjo makinë mund të mblidhen me sistemin qendër auto ngarkimit, njësi ftohje, polic, mikser, etj Kjo makinë projektuar tërësisht dhe të prodhuara sipas standardeve gjermane të njëjtin model, i cili është modeli me racion optimizuar të performancës për çmim aktualisht në botë .

Karakteristika Machine:

Kjo makinë është zhvilluar posaçërisht për gjashtë rezervuar karburanti shtresa deri to100L.

HX1000X6-Y

(Parametri Teknik)

1. Max. Vëllimi i rezervuar karburanti ------------------------ 100 L

2. Numri i shtresës ----------------------------------- 6

3. Sistemi Extruder

Shtresa e brendshme dhe shtresa regrind

kapacitet plasticizing (kg / h) ----------------------- 270 cm 2 (HDPE)

fuqinë ngrohjen e cilindrit (KW) ----------------------- 35.6 mm 2

fuqia ngrohje e extruder (KW) ------------------------ 90 × 2

 

kapacitet plasticizing (kg / h) ------------------------ 20 (HDPE)

shtresë pengesë

kapacitet plasticizing (kg / h) ------------------------ 20 (HDPE)

fuqinë Ngrohja e cilindrit (KW) ------------------------ 7.5

fuqinë e extruder (kW) ngrohje ------------------------ 15

shtresa out

kapacitet plasticizing (kg / h) ------------------------ 65 (HDPE)

fuqinë Ngrohja e cilindrit (KW) ----------------------- 21.5

fuqinë e extruder (kW) ngrohje ------------------------ 37

4. bashkë-nxjerrje vdesin kreu i gjashtë shtresa

fuqia Mold kokë ngrohje (KW) ------------------------ 75

Mold seksione ngrohjes kreu --------------------------- 12

diametër goja die (mm) --------------------------- 300-600

 Krahasime pikë kontrolli numër ------------------------- 100

Pajisja 5. fiksim

Mold plate dimension (W * H) (mm) ---------------- 1400 x 1800

Distanca në mes të pllakave myk (mm) ---------------------- 650 ~ 1650

Goditjen fuqi (CL) ------------------------------- 1000

Moving-myk stroke (mm) -------------------------- 1000

Shpejtësia Moving-myk (mm / sec.) --------------------------- 250

Konsumi i energjisë 6.

Fuqia e Asamblesë së Përgjithshme (KW) ------------------------- 566

konsumi mesatar energji (KW / h) ----------------------- 340

presioni i furnizimit me ajër (MPa) ---------------------------- 1.0

E konsumit ajror (M 3/ min) ----------------------------- 3

Ftohjen e presionit të ujit (MPa) ------------------------- 0,3

Ftohjen rrjedhjen e ujit (M3 / min) ---------------------- 50 (<300C)

7. Pesha (ton.) ------------------------------ Rreth 100

8. dimensionet makineri (L * W * H) (长 x 宽 x 高) (m) ----------- 16 x 9.5x 8


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!