makinë të veçantë për fuçi PC

makinë të veçantë për fuçi PC

Përshkrim i shkurtër:

According to customer’s requirements, we development some special machine. Such as special extrusion system for automobile material, different structure 3D air duct machine to follow different requirements, big machine for pallet and many special shaped products. Product Description: HFB82PC PC Special Machine For PC Barrel   It is the most famous series with the highest popularity. It is well-known to many customers all over the world for its excellence, pragmatic, classic. According to dif...


Detail Product

Produkt Tags

Sipas kërkesave të konsumatorëve, ne zhvillimin e disa makinë të veçantë. Të tilla si sistemi të veçantë nxjerrje për materiale të automobilave, struktura të ndryshme 3D makinë kanal ajri për të ndjekur kërkesat e ndryshme, makinë e madhe për paletë dhe shumë produkte të veçanta në formë.

Përshkrim i produktit:

HFB82PC PC Machine Special For PC fuçi

 20150508123634_8168

Ai është seri më të famshme me popullaritet më të lartë. Ajo është e njohur për shumë konsumatorë në të gjithë botën për përsosmërinë e tij, pragmatike, klasik. Sipas kërkesës të ndryshme, 25: 1 dhe 30: 1 Sistemet nxjerrje dhe koka të mëdha janë vdesin për zgjedhje. sistem goditjen miraton tipit dy-shkrirje bar pajisjen goditjen me mjete dhe mbajtëse përafrohet synchronously; Cilindër clamps myk nga presioni i drejtpërdrejtë; Ajo miraton një-copë myk pllakë e presës tipografike me X-formë armëve tërheq për të rritur ngurtësinë duke mbajtur e myk pllakë e presës tipografike; Këndi i pjerrët i tërheq armëve është 45 °, i cili bën një sipërfaqe të madhe myk; Sistemi nxjerrje miraton kontrollin e frekuencave të shpejtësisë motor, dhe shuma e nxjerrje është i madh; Ajo miraton PLC kontrollues programueshëm bërë nga Panasonic të Japonisë, të cilat prorams janë optimizuar; Të gjitha pajisjet elektrike të miratojë produkte me famë botërore.

Features Machine:

Ajo është projektuar posaçërisht për prodhimin e PC kovë të pastër të ujit. Ajo gjithashtu mund të prodhojnë produkte të ndryshme goditje uritur derdhur bërë nga PC të tilla si lampshades, shishe, enë, kanaçe, fuçi etj

HFB82PC

 

Model Machine

HFB82PC

Max. Volumi i produktit (L)

25

Përshkruar dimension (L x W x H m)

4.5 mm 2.5 x 3.8

peshë makine (t)

12

Sistemi plasticizing

Vidhos Diametri (mm)

∮82

Vidë L / D

25: 1

Extruder Motor Fuqia (kW)

30

Plasticizing kapacitetit (kg / h)

90 (PC)

Vidhos shpejtësinë e rrotullimit (Rev./Min.)

10-60

Zona ngrohje

5

Fuqia e ngrohjes (kW)

34

Die Sistemit Shef

Akumulator Volum (L)

1.5

Fuqia e ngrohjes (kW)

8.7

Max. Die grykë (mm)

∮80 / 120 (kokë Big Die)

Zone ngrohje

4

goditjen Sistemit

Mold Platen (W x H mm)

740 × 600

Min. Hapësira (mm)

330

Max. Hapësira (mm)

780

Goditjen Force (kN)

210

platformë

Lifting stroke (mm)

350

Shpejtësia Lifting (mm / min)

30

sistemit hidraulik

presioni vlerësuar (MPa)

16

fuqia motor (kW)

45

kontrollues Trashësia

presioni vlerësuar (MPa)

16

rrjedha vlerësuar (L / min.)

23

Motor Fuqia (kW)

4

Furnizimi me energji elektrike

Furnizimi e tensionit (V)

AC380V ± 10%

Furnizim Frekuenca (Hz)

50

Wire Connection

Tre Faza Katër Tela

Total Vlerësurat Fuqia (kW)

92

Konsumi mesatar i energjisë (kW)

45

Furnizimi me ajër

Air Burimi Pressure (MPa)

0,8-1

Presioni pune (MPa)

0,6-0,8

Konsumit ajror (m 3/ min)

0,4-1

Furnizim me ujë

Ftohjen e presionit të ujit (MPa)

0.3

Ftohjen rrjedha e ujit (L / min)

100

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!